Partneři

 Partneři

IRENA KRAFTOVÁ

Open Idea – grafické studio

Kika Nábytek s.r.o. – vybavení

LAJK Interier s.r.o. – kuchyňka

MČ Praha 1 – starosta Ing.Oldřich Lomecký

Růžena Bubeníčková – květinová dekorace

Petr Štěpánek – původní grafika

Ynot group s.r.o. – světla

Magistr KELLY –  občerstvení na vernisáži

TV Praha 1 – záznam z vernisáže

TV Prima (záznam z vernisáže)

Český rozhlas – Jakub Kaloč, rozhovor

Česká televize – Z metropole – vernisáž

Radio Country – Miloň Čepelka (divadlo Járy Cimrmana) –   setkání, pořad M+M,

Bio OKO (promítání slidu – pozvánka STATEČNÍ)

Jan Osten – kameraman, záznam z akce STATEČNÝ PROFESOR (prof. Koutecký)

PIDIVADLO – bezplatný pronájem pro akci pro pana prof.Kouteckého

Profi Copy, p. Trávníček (smířlivé ceny pro tisk)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Finanční dary:  2018 

IRENA KRAFTOVÁ
Žižkovské Divadlo  Járy Cimrmana –  benefiční představení (194.4.2018)

FREAGRA s.r.o

MODELÁRNA LIAZ spol. s.r.o.

JUDr. Michal Chrůma, Ph.D.
Jurečka Ivan
Hanušová Evženie

DOUBRAVA JAN 

…………………………………………………………………………………………………………………….

2017

Pojišťovna VZP, a.s.     
Žižkovské Divadlo  Járy Cimrmana –  benefiční představení (24.4.2017)
Veolia Energie ČR, a.s.  
MČ Praha 1   
The Times Bars s.r.o 
HASTINGS S.R.O.

HOLMES RICHARD DAVID  4 x

Martin Kuthan

James Anthony Cusuma

ING. JAN ZAHRADIL

PROXY-FINANCE A.S

SMP CZ a.s.

Petra Lacková, AGENTURA STŘEDNÍ ČECHY, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group  

Štěpánka Košťáková, OBLASTNÍ KANCELÁŘ KLADNO, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group  

Winkler Libor Ing.

HAVAS WORLDWIDE PRAG

VEJVODOVÁ ROMANA

JARMILA ŠTOGROVÁ

UCB CZ

JÁN KRAJČ

Jurajda Tomáš

ČVANČARA PAVEL

PhDr. Jiří Reichel, Ph.D.

VITALIE BELCESCU

CÍSAŘ LADISLAV

MIKEŠ STANISLAV

MACINGA PAVOL

Měřínský Karel

Ing. Jan Božovský

Nedorost Miroslav

MATEJ LIPAVSKÝ

Rybka Miloš,Ing.

MIROSLAV HUDEC

RNDr. IVO PECHA

NOVÝ ZDENĚK

Martin Kormucí

SOBÍŠEK VLADIMÍR

Martin Lučka

Königová Jana,Mgr.

Antoš Jaroslav

Růža Martin

Brabenec Štěpán

Tyller Otto,JUDr.

NOVÝ ZDENĚK 

PAVLÍČEK JAN

KUTHAN MARTIN

Ekstein Martin

Trojan Jaromír,Ing.

Vítková Šárka, JUDr. 

JOBEK MIROSLAV

PÁNEK JAKUB

URBANOVÁ HANA

Yaroslav Blinov

Michal Vajner

PETR BRATINKA

JANEK

Benešová Jana

Trojan Jiří

MICHAELA KŇOURKOVA 3 x

DAVID OGUREK

MAREK ŽEIDL

Alexandr Caraja

Antošíková Ivana

Alois Meluzín 3x

KOVÁŘ PETR

KOLÍN MARIÁN 

Pavel KOBLIŽKA

FOJT Karel 

Kurzveilová Lenka

 KLABOUCH PETR 

Prof. MUDr. Tomáš Seeman, CSc.

ČEP JAN

ROUBÍČKOVÁ ANDREA

JUDr. Jan Červenka

JUDr. Vítková Šárka

JUDr. Marie Veselá

JUDr. Marie Rohovská